hipnotyczna-opinie

Opinie

Z całego serca polecam! Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza, a do tego ciepło i fantastyczna energia, która towarzyszyła mi w trakcie spotkań z Panią Anią 😉 Miałam już za sobą tradycyjną terapię, która nie przyniosła satysfakcjonujących rezultatów. Sesje z Panią Anią w końcu uwolniły mnie od natręctw, które towarzyszyły mi przez wiele lat! Dziękuję!!!

Ania, to wspaniały terapeuta. Jej ciepły głos jest niesamowity i czyni cuda. To osoba pełna miłości, a jej spokój udziela się w trakcie sesji. Każdemu polecam i jestem pewna, że wszyscy będą zadowoleni. Ania ma w sobie moc! Już po pierwszym spotkaniu widziałam zdumiewające efekty!


Polecam hipnoterapię z panią Anią. Spotkanie i sesja, to czysta przyjemność. Mimo moich wątpliwości - hipnoterapia szybko poradziła sobie z moim problemem. Cudownie i efektywnie spędzony czas. Chce się więcej 🙂
Bardzo polecam sesję hipnoterapii. Systematyczne zajęcia umożliwiły pozbycie się złych nawyków, potwierdzam skuteczność. Prowadząca terapię - Pani Ania - super sympatyczna i życzliwa osoba.

Nie spodziewałam się, że sesja z Panią Anią okaże się tak pomocna. Dzięki hipnoterapii mogłam jednocześnie rozluźnić i umysł i ciało. Serdecznie polecam!

Potwierdzam skuteczność terapii, prowadzonej przez profesjonalną i życzliwą terapeutkę - Panią Anię. Serdecznie polecam


Hipnoterapia Gdańsk - Anna Szotowska (hipnotyczna.pl)